Sklep Internetowy "AlumWeld" działający pod adresem www.alumweld.pl, prowadzony jest przez firmę "Chemi Hex" z siedzibą w Krakowie, Aleja 29 Listopada 32B/33 NIP 676-256-85-70. Regon 383810191.

1. Oferowane produkty są nowe i pozbawione wad, o ile wyraźnie nie zaznaczono, że jest inaczej

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Minimalne wymagania techniczne niezbędne do korzystania ze strony sklepu to komputer lub urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu, wyposażone w aktualną wersję przeglądarki internetowej oraz dostęp do poczty elektronicznej.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze potwierdzenie złożenia zamówienia przez Kupującego.

4.Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności „za pobraniem” - 4 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 4 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym informowany i decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy anulowane.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego.

9. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- przelewem bankowym na konto sklepu.

10. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej.

11. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13. Dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „AlumWeld”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień  i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

14. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny. W tym celu wystarczy w wyznaczonym Ustawą terminie przesłać stosowne oświadczenie (mailem lub pocztą wraz z odsyłanym towarem).

15. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady ma prawo złożyć reklamację. Sugerujemy odesłanie wadliwego towaru na adres "Chemi Hex", Aleja 29 listopada 32B/33, 31-401 Kraków wraz z opisem przyczyny reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych.